Morrowind – Sanguine Items Quest (PC)

0
morrowindTento quest vlastně není questem v pravém smyslu slova, protože se vám neobjeví v deníku. Nicméně Eno Hlaalu, Velmistr Morag Tong, cechu nájemných vrahů, vám zadá získání některých z 27 předmětů, o kterých je řeč, jako součást speciálních questů – a každý se počítá jako jeden udělaný quest v postupech na vyšší hodnost. Jeden předmět – Amulet of Sanguine Enterprise – už Eno Hlaalu vlastní, takže potřebujete najít zbývajících 26. Pokud se vám to podaří, získáte nové speciální kouzlo, Mephala’s Skill, které vám za 30 bodů many přidá 50 bodů Chameleona a 10 bodů Fortify Attack, na 60 sekund – a se 100% úspěšností. Ve starších verzích Morrowindu (1.0,1.1) také přidávalo Fortify Skill (Shortblade) 10 bodů, a bylo jediným zdrojem tohoto kouzla v celé hře (další se pak daly najít až v datadiscích, a z kouzla tento skill zmizel). Tady jsou lokace jednotlivých předmětů.

1. Amulet of Sanguine Enterprise (+5 Mercantile) – už vlastní Eno Hlaalu

2. Amulet of Sanguine Glib Speech (+5 Speechcraft) – Tento amulet vlastní Shotherra, kterou najdete ve městě Khuul, budova Thongar’s Tradehouse. Buďto ji musíte zabít přímo (a čelit následkům), nebo vyprovokovat k boji, jinak na vác nezaútočí.

3. Amulet of Sanguine Nimble Armor (+5 Light Armor)
4. Ring of Sanguine Fluid Evasion (+5 Unarmored)
5. Glove of Sanguine Swiftblade (+5 Short Blade)                                    Všechny tři tyto předměty vlastní Severa Magia, sídlící ve svatyni Ald Sotha, severovýchodně od města Vivec. Její zlikvidování je součástí speciálních questů, které vám Eno Hlaalu zadá.

6. Belt of Sanguine Balanced Armor (+5 Medium Armor)
7. Belt of Sanguine Deep Biting (+5 Axe)
Oba tyto předměty vlastní Relas Arothan, kterého najdete ve svatyni Assernerairan, ve stokách kantonu St Olms ve Vivecu. Je jedním ze strážců, které budete muset zabít v rámci dalšího ze speciálních úkolů, které vám Eno Hlaalu zadá, Zabití Duruse Maria.

8. Belt of Sanguine Denial (+5 Block) – Tento předmět vlastní Movis Daris, v cechu Mágů v Ald’ruhnu. Dostanete ho v rámci dalšího speciálního úkolu od Ena, buď si ho vezmete z jeho mrtvoly, anebo ho dostanete v případě, že se vám ho podaří přemluvit, aby se přidal k Morag Tong.

9. Belt of Sanguine Fleetness (+5 Athletics) – Získat tento předmět je úkolem hned prvního questu, který vám Eno Hlaalu zadá v rámci získávání těchto předmětů. Normálně musíte Hrordis natvrdo zabít, protože není možné ji umluvit, ani vyprovokovat k boji (prostě věm jen řekne „Goodbye“ a nedostanete možnost ji vyprovokovat k boji). Nicméně, pokud jste nemocní, upíři nebo nazí, tak si s ní budete moci normálně promluvit. Pokud zmíníte témata Hrordis nebo Sanguine Fleetness, tak s vámi opět okamžitě mluvit přestane a musíte ji zabít, nicméně pokud už jste dříve narazili na sektu Mehrunes Dagon, tak budete mít možnost zmínit ji v rozhovoru a ona na vás sama zaútočí (a následně ji můžete v sebeobraně bez problémů zabít).

10. Belt of Sanguine Hewing (+5 Long Blade)
11. Belt of Sanguine Sureflight (+5 Marksman)                                                  Oba tyto předměty získáte přímo od Duruse Maria, jehož zabití je předmětem jednoho ze speciálních questů od Ena Hlaalu. Sídlí ve svatyni Assernerairan ve stokách pod kantonem St. Olms ve městě Vivec.

12. Belt of Sanguine Impaling Thrus(+5 Spear) – tento opasek vlastní Gluronk gra-Shula, na druhém patře Gateway Inn: North Wing ve městě Sadrith Mora. Sama na vás nezaútočí, opět je nejlepší cestou ji vyprovokovat k boji (nemusíte platit penále, jako kdybyste ji přímo zabili).

13. Belt of Sanguine Martial Craft (+5 Armorer) – Tento opasek vlastní Carecalmo, žijící ve svatyni Ashalmimilkala na západním pobřeží, severně od města Hla Oad. Jeho hlavu si žádá hned několik cechů, a jeho zabití je opět i součástí speciálních questů v Morag Tong.

14. Belt of Sanguine Smiting (+5 Blunt Weapon) – Tento opasek vlastní Domba ve svatyni Ald Daedroth, na ostrově severně od Ahemmusa Camp a jihovýchodně od Dagon Felu. Do této svatyně vás pošle také hned několik questů, ale ani jeden není v souvislosti s Morag Tong. Nezapoměňte, že quest musíte splnit před vaším jmenováním velmistrem Morag Tong, jinak už splnit nejde, takže než by vás tam poslali v souvislosti s příběhovým nebo jiným questem, tak by už mohlo být pozdě.

15. Belt of Sanguine Stolid Armor (+5 Heavy Armor) – Tento opasek je možné najít na Mindeli Saren ve svatyni Yasammidan, na na dalekém západním pobřeží, severozápadně od města Gnisis.

16. Glove of Sanguine Horny Fist (+5 Hand-to-hand) – Tuto rukavici vlastní Guril Retheran, v klubu Flowers of Gold v Redoranském kantonu ve městě Vivec. Jeho zabití je součástí běžných úkolů v Morag Tong. Pokud jste si ve hře vybrali přidat se k domu Redoran, doporučuji zabít ho předem (přes vyprovokování nepřítele). Jakmile totiž dostanete úpis na něj, tak se bude jen třást a prosit vás o milost – vyprovokovat k boji už se nedá, takže ho musíte zavraždit, což vám v případě členství v domu Redoran vynese vyloučení z této frakce.

17. Glove of Sanguine Safekeeping (+5 Security) – Tuto rukavici lze najít u Inganara ve svatyni Ularradallaku, uvnitř Rudých hor, zhruba severovýchodně od města Ald’ruhn a jihovýchodně od Dagoth Ur. Nejsnažší cesta je vzduchem – tedy levitací z Ald’Ruhnu. Je možné se tam dostat i pěšky, ale znamená to zdlouhavé obcházení skrz Ghostfence a Rudé hory.

18. Ring of Sanguine Golden Wisdom (+5 Alteration) – Tento prsten vlastní Talis Veran ve svatyni Ebernanit, na severním pobřeží hlavního kontinentu, jihovýchodně od pevnosti Valenvaryon.

19. Ring of Sanguine Green Wisdom (+5 Restoration) – Tento prsten vlastní Gnaw Tooth ve svatyni Ald Daedroth, na ostrově severně od Ahemmusa Camp, a jihovýchodně od města Dagon Fel.

20. Ring of Sanguine Red Wisdom (+5 Destruction)
21. Ring of Sanguine Transcendence (+5 Conjuration)
22. Ring of Sanguine Transfiguring (+5 Enchant)
Tyto prsteny je možné najít u Llandrale Varam ve svatyni Ald Sotha, severovýchodně od města Vivec. Navštívíte tuto svatyni jak při questu na zabití Severy Magii (od Ena Hlaalo), tak při některých questech pro další cechy.

23. Ring of Sanguine Silver Wisdom (+5 Illusion) – Tento prsten vlastní Earmil ve svatyni Assurnabitashpi, podél severního pobřeží, západně od Urshilaku Camp. Svatyně má dva vchody, takže pokud ho nenajdete za jedním, zkuste druhý.

24. Ring of Sanguine Sublime Wisdom (+5 Alchemy) – Tento prsten vlastní Anel Rethelas ve svatyni Yasammidan na západním pobřeží hlavního kontinentu, severozápadně od města Gnisis. Je to jeden ze dvou předmětů, o jejichž získání si Eno Hlaalu řekne přímo. Dokud si o předmět neřekne, tak není možné mu jej předat.

25. Ring of Sanguine Unseen Wisdom (+5 Mysticism) – Tento předmět vlastní Erundil v pevnosti Indoranyon, na východním pobřeží severně od města Tel Aruhn. Erundil je také jedna z mírumilovných postav (aspoň většinou), ale může být jak vyprovokován k boji, tak i jednoduše zavražděn (v okolí nejsou žádní svědkové).

26. Shoes of Sanguine Leaping (+5 Acrobatics) – Tyto boty vlastní Khajiit Dro’Zaymar, který bydlí v Canal South-Three v kantonu St. Delyn, město Vivec. Sám o sobě je obvykle mírumilovný, ale protože zde opět nejsou svědci, lze si s ním dělat cokoliv se člověku zachce (tedy vyprovokovat, zavraždit atd). Mimořádně je možné ho taky o předmět okrást (normálně žádný ze Sanguine items ukrást nelze). Nejspíš proto, že předmět vlastně nenosí na sobě, jen ho má u sebe – jako Khajiit ani boty vůbec nosit nemůže, takže se nabízí otázka, kde je vlastně v první řadě vzal.

27. Shoes of Sanguine Stalking (+5 Sneak) – Tyto boty vlastní Thovasi Alen ve svatyni Assarnatamat, severovýchodně od města Balmora, ve foyadě na cestě z Balmory ke Ghostfence.

 

Sdílet

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..